Jazda konno w terenie

Jazda konna w terenie może być spełnieniem marzeń dla każdego jeźdźca który pokochał tę pasję. 

Nasz stadnina ma wspaniałe położenie aby jeździć konno w tereny, dookoła znajdują się rozległe lasy, pola i łąki. Każdy wyjazd w teren konno to niesamowite przeżycie. W terenie najszybciej zweryfikujemy swoje umiejętności oraz nauczymy się lepszej komunikacji z koniem. 

Przed pierwszym wyjazdem w teren zalecamy przyjechać do nas na lekcję testową na ujeżdżalni, abyśmy mogli ocenić Twoje umiejętności oraz dobrać jak najlepiej konia do wyjazdy.

W terenie poruszamy się w zastępie na czele grupy jedzie osoba prowadząca, która nadaje tempo oraz charakter całego wyjazdu . Każda osoba potrzebująca wsparcia w czasie wyjazdu w teren ma przydzieloną osobę z naszej ekipy, która na bieżąco udziela wskazówek i rad aby każdy nasz klient jak najmilej wspominał taki wyjazd.

Tereny zawsze są dostosowane do uczestników może to być forma spaceru konnego, wyjazd w teren stępo-kłus lub dla zaawansowanych jeźdźców wyjazd z galopem. Wyjazd konno w teren trwa 2 godziny. Tereny odbywają się w sobotę i w niedzielę. Można umówić się na wyjazd także w tygodniu po wcześniejszym zebraniu grupy minimum 2 osób.

Cena 60zł/h