oferta

Jazdy konne​

IMG-20220727-WA0017

Konny Zakątek daje możliwość nauki jazdy konnej od podstaw. Krok po kroku zdobywamy wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby z każdą kolejną lekcją pogłębiać swoje umiejętności.

35 zł/ 20 min
50 zł/ 45 min

Dla tych, którzy mają dobrze opanowane trzy podstawowe chody konia: stęp, kłus, galop proponujemy wyjazd w teren. Może to być krótki spacer, a dla bardziej wytrwałych dłuższa przejażdżka.

Jazda w terenie uznawana jest za najprzyjemniejszą odmianę jazdy konnej. Odbywa się zawsze w obecności instruktora, który pilnuje bezpieczeństwa i porządku. Najczęściej ma charakter jazdy  w zastępie.

Wokół naszego malowniczego Zakątka, znajdują się przepiękne lasy, obszerne pola i łąki, które dają nieograniczone możliwości jeździeckie.

Wyjazd w teren dla wielu osób jest spełnieniem jeździeckich marzeń, dlatego zachęcamy Was do rozpoczęcia nauki na ujeżdżalni, abyśmy mogli wkrótce wyruszyć w magiczną podróż po okolicach Konnego Zakątka.

60 zł/ 1 godz

Oferujemy przejazdy bryczką po okolicy. Stanowią one wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego dnia, spotkanie  z przyjaciółmi oraz dopełnienie jeździeckiej przygody.

30 zł/ os. 20-30 min

Zimową porą zapraszamy wszystkich na kulig! Jazda saniami po zaśnieżonym lesie jest niezwykłym przeżyciem. Po zmroku droga oświetlana jest pochodnią, co wprawi Was w magiczny klimat.

50 zł/ os. ok.20 min
z ogniskiem 60 zł/ os.
dodatkowe pochodnie
25 zł/ szt

Rajdy konne

Całodniowa wyprawa konna prowadząca przez lasy, pola i łąki. 

360 zł

Wyprawa konna prowadząca przez lasy, pola i łąki. 

600 zł

Organizacja imprez

50 zł/ os; ok 3 godz.​

Jeśli szukają Państwo alternatywy dla  imprez urządzanych w domach, salach zabaw lub lokalach zapraszamy do naszego wspaniałego Zakątka!

Nieograniczona przestrzeń, kontakt z naturą i widok  przepięknych koni dają szerokie możliwości kreatywnej zabawy!

Zapraszamy na organizacje uroczystości  takich jak: urodziny, imieniny, imprezy służbowe, imprezy integracyjne, wieczory panieńskie, kawalerskie lub spotkania z przyjaciółmi bądź rodziną.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy: miejsce ogniskowe, wiatę, saunę oraz  gościniec.

50 zł/ os; ok 3 godz.​​

Konny Zakątek organizuje różnego rodzaju eventy tematyczne.

Zaplanowane oraz zorganizowane wydarzenia odbywają się raz na jakiś czas w naszej stajni. Do tej pory odbyło się wiele eventów min. Mikołajki, Halloween, Walentynki, Dzień Kobiet.

50 zł/ os; ok 3 godz.​​
50 zł/ os; ok 3 godz.​​
20 zł/ os; 3 godz.

Strefa relaksu to miejsce w którym możesz odpocząć. Strefa relaksu oferuje saunę, balię oraz aromaterapię

Sauna - 150 zł/h
Balia - 320 zł/2h
+ 35 zł/ każda kolejna godzina
Wieczór SPA - 600 zł

Mini zoo

DSC_0681

Zwiedzanie zoo

Zapraszamy wszystkich do zwiedzania  naszego Mini Zoo i podziwiania naszych milusińskich zwierzątek!

W Konnym Zakątku oprócz wspaniałych koni i kuców, przebywają inni mieszkańcy. Są to przesłodkie króliczki, szynszyle, przesympatyczna rodzina alpak, kozy, owieczki, różnego rodzaju ptactwo, majestatyczny paw, łaciata krówka oraz lisek hodowlany.

10 zł/ os dorosła

5 zł/ dzieci do 18 lat

bezpłatnie/ dzieci do 2 lat

Nocleg

Pole namiotowe

35 zł/os

Pensjonat dla koni

Boksy, wyżywienie, padokowanie w stadzie

Konny Zakątek jest to idealne miejsce dla Twojego konia!

Nasza stadnina usytuowana jest wokół obszernych lasów. Dysponujemy dużymi pastwiskami pełnymi świeżej trawy oraz czystymi, przestronnymi boksami. Oferujemy profesjonalną opiekę nad zwierzęciem. Nasza ekipa dołoży wszelkich starań, aby koń czuł się komfortowo i był traktowany indywidualnie. W dodatku nasz obiekt monitorowany jest 24h/dobę, w trosce o wspólne bezpieczeństwo.

800 zł

Trening koni

Zdjecie1(5)

Zajeżdżanie; korekta

Oferujemy pomoc w przygotowaniu młodych koni do jazdy. Nasz instruktor prowadzi treningi z ziemi i z siodła. Ćwiczenia pozwalają na ułożenie zwierzęcia indywidualnie do potrzeb klienta. Jazda na prawidłowo przygotowanym koniu daje ogromną satysfakcję, radość, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Prowadzimy  także treningi doszkalające lub korygujące. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek problemy w dziedzinie współpracy z Waszym koniem, zapraszamy do kontaktu!

do uzgodnienia