O NAS

wszystko o zespole

Ludzie pełni Pasji i miłości

To ludzie tworzą miejsce i tak jest w tym przypadku.

Właściciel Pan Tomasz to trener koni i instruktor, który rozumie potrzeby dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomaga w poznawaniu tajników pielęgnacji, obsługi i obcowania z tymi zwierzętami.

A inni instruktorzy? Ci korzystają z wiedzy i bogatego doświadczenia właściciela, wyszkolił ich osobiście. Pomogą przejść od pierwszego kontaktu po wyjazdy w teren, życzliwie traktując każdego odwiedzającego stajnię.

Wszyscy tu kochają  wiejski charakter tego zakątka, gdzie w prostych warunkach konie mają wszystko, co potrzebne do utrzymania dobrej formy i kondycji.

zespół

Osoby, które tworzą świat Konnego Zakątka

A43A3769d
Tomasz

Założyciel/ Instruktor

A43A3609d
Iwona

Manager

a43a4174d.jpg
Kacper

Właściciel/ Instruktor

a43a9930d.jpg
Magda

Instruktor

A43A3927d
Agnieszka

Instruktor

Zuza
img_8162.jpg
Agata

Wolontariusz

IMG-20220830-WA0018
ASia
14e59962-19b7-4d1e-84b5-e50cc0ef83ba
Krysia
Ula

Cała historia

początek

Projekt Konnego Zakątka zrodził się w głowie człowieka pełnego pasji. Miłość do natury i koni zaszczepił mu już w dzieciństwie ojciec. Tomasz nigdy nie porzucił swoich marzeń i kiedy nadarzyły się możliwości zaczął materializować to czego pragnął. W 2018r powstała dzięki jego ciężkiej pracy w niespełna rok pełna infrastruktura. Wtedy rozpoczął prowadzenie ośrodka wraz z swoją przyjaciółką Iwoną. Nie poprzestał jednak udoskonalać i rozbudowywać tego urokliwego miejsca.

ciąg dalszy

Tomek pasją do zwierząt zaraził wiele osób, które nie wyobrażają sobie teraz życia bez konnego. W tym swojego syna Kacpra. Tak z Iwoną stworzył z tych ludzi rodzinę, która tworzy zespół opiekujący się zwierzętami i ludźmi, którzy tam przyjeżdżają.