Festival

Powitanie lata!!!

Rozpocznij z nami najpiękniejszą porę roku.

Zapraszamy na powitanie lata w Konnym Zakątku!!!

Będzie to niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się 15-16 czerwca 2024 r.

W dniach 15-16 czerwca w Hryniewiczach odbędzie się Festiwal Początku Lata, który będzie wyjątkową okazją, aby rozpocząć wakacje i cieszyć się słonecznymi dniami.

Festiwal zaplanowano w Konnym Zakątku w Hryniewiczach Dużych. W programie znajdą się atrakcje dla całej rodziny: koncerty, warsztaty, gry i zabawy, pokazy, targi i wiele innych. Nie zabraknie też pysznego jedzenia i napojów z regionalnych produktów.

Program

Pierwszego dnia festiwalu królować będzie muzyka. Na scenie wystąpią: (…) Oprócz miłych dźwięków nie zabraknie rzemieślniczego piwa i czegoś na przekąskę. Będą też zabawy dla dzieci, przejażdżki konna i wiele innych…

Drugi dzień festiwalu organizatorzy poświęcają na trochę spokojniejszy kontakt z kulturą. Nie zabraknie spektakli teatralnych, warsztatów czy paneli eksperckich, których tematami ma być ekologia i dbanie o naturę. Przewidziane jest również miejsce dla lokalnych wystawców, organizacji i przedsiębiorców. Nie zabraknie też pokazów kawalerii i występów koni, które były inspiracją tego wydarzenia. Około godziny … Cały event symbolicznie zakończy pokaz …..

Moc atrakcji

Nie przegapcie okazji, aby spędzić niezapomniany weekend w Konnym Zakątku i poczuć magię lata!!!

Przygotowaliśmy moc atrakcji

W programie

oraz zabaw

Mile widziane akcenty kowbojskie.

mile widziany stylowe kapelusze

Zapraszamy!!!