RAJDY KONNE

rajd długodystansowy

RAJD KONNY - PUSZCZA BIAŁOWIESKA​

Prawdziwą perełką są rajdy konne długodystansowe do Puszczy Białowieskiej, ostatniego dzikiego lasu w Europie, gdzie możesz spotkać żubry, wilki, rysie, rzadkie gatunki ptaków. Brzmi zachęcająco? Kilkudniowy rajd to ekscytujące noce w namiocie na łonie dzikiej natury, nie lada gratka dla wszystkich uczestników – podczas rajdu nie wracamy do ośrodka! Codzienne poszukiwanie dzikich żubrów oraz masa dobrej zabawy gwarantowane! Nie zastanawiaj się, z nami przeżyjesz przygodę w sercu Puszczy Białowieskiej, która na długo pozostanie w Twoich myślach.

WYPRAWY KONNE

W nowym sezonie rajdów konnych zapraszamy Was na różne trasy konne:

Odtwórz wideo

rajd Konny jednodniowy MIĘKISZE​

W trakcie tego rajdu odkryjemy mało znane zakątki Podlasia. Miejscem docelowym jest miejscowość Miękisze. Obok miejscowości przepływa niewielka rzeka Łoknica, dopływ Narwi. W obrębie wsi znajduje się źródełko, będące miejscem prawosławnego kultu. Za dnia będziemy obcować z piękną przyrodą. W czasie drogi będziemy przemierzać miejscowości: Saki oraz Sobótkę gdzie można podziwiać drewnianą architekturę budowy domów. W Miękiszach w czasie popasu odpoczną konie, a uczestnicy rajdu spędzą czas przy ognisku.

Zimowe Rajdy

W trakcie tego rajdu poczujemy jaką przyjemnością jest poruszanie się konno po śnieżnym puchu. Z końskiego grzbietu zaśnieżony świat wygląda jeszcze bardziej bajkowo. Rajd zimowy to 4h w siodle, po przyjeździe do Konnego Zakątka czekać będzie ognisko z kociołkiem i kiełbaskami. Aby jeszcze bardziej poczuć zimowy klimat uczestnicy rajdu będą mogli skorzystać z wybranej atrakcji:

Odtwórz wideo

Świetne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi, wszystko utrzymane w stylu dawnego rancza, można odciąć się od cywilizacji i spędzić czas na łonie natury. Zarówno atrakcje związane z końmi, jak i pozostałe (offroad, przejażdżka motocyklem, bania, ognisko) super urozmaiciły nam spotkanie integracyjne, a wszystko prawie za bezcen - ceny bardziej niż przyzwoite. Właściciel i obsługa gościnna i przyjaźnie nastawiona. Dzięki za fajny czas i na pewno będę polecać 🙂

ewojkaa
5/5
opinia w Google

Skorzystaj z pozostałej oferty