STREFA RELAKSU
BALIA - SAUNA

Naszym Gościom oferujemy niesamowity wypoczynek w strefie relaksu. Zewnętrzna sauna znajdująca się nieopodal balii, zachwyca Gości Konnego Zakątka swoim oryginalnym wyglądem oraz widokiem na lasy oraz staw.  Wypoczynek na podlasiu jeszcze nigdy nie był taki relaksujący!

Dla wszystkich miłośników Spa przygotowaliśmy specjalną ofertę, którą z pewnością będziecie Państwo wspominać przez długie lata. Konny Zakątek to nie tylko wyjątkowe miejsce, w którym natura oraz zwierzęta otaczają Gości z każdej strony – to także balia oraz sauna o różnorodnych właściwościach. Na próżno szukać wszystkich atrakcji oferowanych przez Konny Zakątek w innej stadninie na podlasiu – warto więc, podczas pobytu w Konnym Zakątku, podarować sobie chwile przyjemności i relaksu i odpocząć od codziennych zmartwień w niecodzienny sposób. Oferowany przez Konny Zakątek kompleks sauny i balii to wyjątkowa atrakcja zarówno na letni czas jak i zimowe miesiące. Podnoszenie odporności czy morsowanie będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdego – w końcu nie zawsze mamy szansę oddać się tego typu przyjemnościom!

Balia

Z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy uwielbiają relaks w gorącej wodzie. Co ważne, jest ona umieszczona na świeżym powietrzu dzięki czemu, oddając się gorącej kąpieli, możliwe jest obserwowanie pięknego widoku gwieździstego nieba. Działanie tej propozycji można przyrównać do term. Z wypełnionej wodą “gorącej beczki” najlepiej korzystać w chłodniejsze dni lub w letnie wieczory. Znana z właściwości leczniczych balia to kąpiel, która odpręża i poprawia kondycję organizmu. To uczta dla zmysłów i ciała! Zapach lasu, zachodzące słońce i gorąca woda… 

Sauna

Sauna rosyjka, zwana również ruską banią, jak sama nazwa wskazuje pochodzi z tradycji rosyjskiej. Znajduje się na zewnątrz obiektu, tuż obok  balii, nieopodal miejsca ogniskowego oraz gościńca. Przyciąga wzrok ze względu na nietypowe wykończenie starym drewnem. Ta drewniana  konstrukcja jest propozycją wschodniego sposobu na parową kąpiel i z pewnością pozwoli na wspaniałe wrażenia, których nie sposób powtórzyć w innych warunkach, Niezapomniany widok na zachód Słońca podczas relaksu w gorącej parze może stać się jednym z najlepszych wspomnień z podlaskiego wypoczynku.

Cennik

Sauna – 150 zł/h

Balia – 320 zł/2h każda dodatkowa godzina 35 zł

Wieczór SPA: Balia, sauna i ognisko – 600 zł