Aktywna rozrywka na świerzym powietrzu

Akademia hobby horse

HOBBY HORSE – ZAWODY DLA KAŻDEGO!

Hobby horse cieszy się bardzo długą historią. To jedna z najpopularniejszych zabawek, a znały ją już dzieci w starożytnej Grecji czy Rzymie. Trudno określić dokładną datę powstania tej zabawki.

Dołącz do świata Hobby Horse, trenuj i bierz udział w zawodach. Hobby Horsing to świetny pomysł na aktywne i zdrowe spędzanie czasu. Jest treningiem uzupełniającym, dając możliwość treningu wydolności oraz szybkości – nie tylko dla przyszłych jeźdźców. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem koni, czy lubisz aktywnie spędzać czas – tu poczujesz się szczęśliwy.

Hobby Horse, czyli skok przez przeszkody z koniem hobbystycznym, to dyscyplina, która w doskonały sposób łączy fizyczną aktywność z elementami artystycznego wyrazu. Uczestnicy, zarówno dorośli, jak i dzieci, przeżywają emocjonujące, niezapomniane chwile, prowadząc ręcznie wykonane konie przez serię wymagających przeszkód. Zawody skokowe Hobby Horse to świetne przygotowanie do jazdy na prawdziwych koniach, jak również okazja do zaznajomienia się z obiektem, zasadami, poczucia wyjątkowego klimatu miejsca i skosztowania sportowej rywalizacji w duchu fair play. Dla rodzin to szansa na integrację na łonie natury, z dala od codziennych spraw.

344804863_124585330613814_7670049138996084832_n

Czekamy na was!

to będą wspaniałe wakacje