Szukasz miejsca na zintegrowanie pracowników? Świetnie trafiłeś! Uszyjemy ofertę na miarę twoich potrzeb.

To Konny Zakątek. Tu czas mierzy się inną miarą...

Konny Zakątek to ośrodek, znajdujący się na podlasiu. Pomagamy firmom budować relacje i polepszać współpracę między pracownikami,
organizując niezapomniane wyjazdy integracyjne.

  •  Rozumiemy jak ważny jest dla Ciebie każdy pracownik.
  • Chcemy zadbać o Ciebie i Twoich pracowników.
  • Zapewnimy wam wiele atrakcji.


To zapraszamy Cię do zapoznania się z nami.

Co możemy zaoferować?

MIEJSCE STWORZONE Z PASJĄ.

Konny Zakątek to miejsce, które oferuje ogromna przestrzeń 11h otoczone lasami i polami. Tutaj zaznasz prawdziwej ciszy i spokoju.

Mamy do zaoferowania domki noclegowe, pełne wyżywienie – możliwość zamówienia menu regionalnego lub vege, udostępniamy także polany ogniskowe. Nasza zielona przestrzeń umożliwia zorganizowanie imprez typowo plenerowych: piknik, grill oraz imprezy tematyczne.

 

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie pracownicy się zintegrują dobrze trafiłeś my o to zadbamy :). Zaplanujemy wydarzenie na miarę twoich potrzeb. Dostarczymy niezapomnianych emocji da wszystkich uczestników.

Zorganizujemy grę terenowa w tematyce kryminalnej, sabotażystę lub Polska express. Mamy możliwość zorganizowania lotu balonem, przejazd bryczka lub spływu kajakowego, paintball, a także wypad off-road w dzikie tereny.

 

Pomiędzy zabawami integracyjnymi jest czas na szkolenie. Posiadamy sale dostosowane do przeprowadzenia szkoleń, które wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do zorganizowania szkolenia.

 

Infrastruktura obiektu pozwala na zorganizowanie pokazów, wystaw, prezentacji na zewnątrz.

Jeżeli szukasz miejsca na zorganizowanie zlotu/zjazdu lub obozu, treningowego – jesteśmy do Twojej dyspozycji!!

Nasz zielony teren pozwala na organizacje treningów również na zewnątrz a strefa relaksu na regeneracje zmęczonego ciała w saunie lub bali kąpielowej. Dookoła naszego obiektu przebiegają ścieżki rowerowe idealne również do uprawiania Nordic Walking i Joggingu.

A43A4782d
DSC_0781
DSC_0681
A43A2476d(1)
A43A4815d
unnamed
unnamed (1)
IMG_8246
A43A4202d

Nasza przestrzeń

Konny Zakątek mieści się na Podlasiu w północno- wschodniej części Polski. Miejsce to z każdej strony otaczają piękne lasy i łąki. Dzięki temu sielskiemu otoczeniu masz możliwość odpocząć i spędzić czas na otwartej przestrzeni. Zaznasz także ciepła i gościnności osób tworzących to wyjątkowe miejsce.

WYJAZD INTEGRACYJNY MA WIELE MOŻLIWOŚCI

Gry terenowe

RELAKS

IMPREZY TEMATYCZNE

INNE ATRAKCJE

Opinie gości, którzy nas odwiedzili:

Wspaniałe miejsce, konie są otoczone ludźmi, którzy bardzo je kochają, to widać gołym okiem❤️ Wyjazdy w teren to przeniesienie się w zupełnie inną czasoprzestrzeń, niezapomniane chwile. Inne zwierzaki też są przecudowne Polecam to miejsce z całego serca, widać, że zwierzęta mają się tu świetnie oraz właściciele i obsługa za żadne skarby nie pozwoliliby ich skrzywdzić, a to się ceni!😁 Widać, że dobro zwierząt oraz uśmiech klienta są tutaj najważniejsze😍
Monika monika
Miejsce najlepsze na Ziemii. Jeżdżę w wielu stajniach, głównie sportowo. Tutaj mam tą cudowną chwilę na przypomnienie sobie, po co naprawdę jeżdżę. Cudowne konie, które mają dobrą opiekę- codziennie są na pastwiskach, mają stały dostęp do siana, na jeździe nie są przemęczane, jak widać, że koń nie jest w stanie robić ćwiczeń, nie jest zmuszany do robienia ich. Trener poświęcony jest i koniom i jeźdźcowi- jak widzi, że coś się dzieje od razu omawia błędy. Stajnia co raz bardziej się ulepsza. Miejsce na 6 gwiazdek ❤️
Amelia Bak
Miejsce cudne,😍 konie codziennie obcują z naturą. Opiekunowie doskonale znają potrzeby swoich zwierząt i zaspokajają je nie szkodząc ich naturalnym potrzebom. Lekcje jazdy konno wyśmienite. Pełen relaksik i człowiek czuje się szczęśliwy 😁. Moje marzenie spełnia się w tym miejscu wzorowo
Iza ignato
Piękne miejsce.
Tworzone przez ludzi z pasją. Polecamy każdemu. Idealne na wypad z rodziną, sesje ślubną, na imprezke okolicznościową.
Super. Genialne miejsce na urodziny dla dziecka i dorosłego
Kors&Relax Zespół muzyczny

Serdecznie zapraszamy!

Konny Zakątek

17-100 Bielsk Podlaski, Hryniewicze Duże

konnyzakatek@gmail.com

tel. 531 447 143
tel. 508 523 497

Znajdź nas